Wie helpt mee als verkeersregelaar bij evenementen in ons dorp?

Voor diverse activiteiten in ons dorp zijn we dringend op zoek naar vrijwilligers die willen helpen als verkeersregelaar.

Zodra bij een evenement bijvoorbeeld een wegafsluiting nodig is, zijn we verplicht daar 2 regelaars te plaatsen. Het groepje regelaars dat er nu is is te klein voor alle evenementen met alle gevolgen van dien. 

Iedereen die zich aanmeldt als verkeersregelaar is verplicht een examen te doen. Dit kan thuis met behulp van een computer. Je mag je aanmelden als je uitsluitend één keer inzetbaar wil zijn maar mooier is het natuurlijk als we nog eens een beroep op je kunnen doen.

Als verkeersregelaar word je uitgenodigd voor de jaarlijkse vrijwilligersavond. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jan Gerding: Jangerding@home.nl

Facebook Comments Box

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *